Doradztwo, najlepsze rozwiązania, a przede wszystkim

idnywidualne podejście do każdego projektu.

 

Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka firmy, powinna wzbudzać zainteresowanie, być funkcjonalna, przejrzysta, posiadać atrakcyjny interfejs oraz intuicyjną nawigację. Staram się, aby tworzone przez moją firmę strony spełniały te wymagania, ale przede wszystkim aby były zgodne z Państwa oczekiwaniami. Każda tworzona przeze mnie witryna, projektowana jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami Klienta, nawiązująca do logo firmy, w pełni oddająca charakter jej działalności i będąca spójna z wizerunkiem firmy. Tworzę strony internetowe w pełni responsywne, oparte o system CMS (Content Management System - umożliwia w prosty sposób modyfikowanie zawartości strony poprzez panel zarządzania).  

Hosting i domeny

Na życzenie klienta pośredniczę w wykupieniu hostingu i rejestracji domeny oraz zajmuję się utworzeniem kont mailowych bez dodatkowych opłat. Polecam dobry, sprawdzony i atrakcyjnie cenowo hosting i wykup domeny. Cena serwera zależna jest od jego parametrów, zaś cena rejestracji i utrzymania domeny zależy od jej rozszerzenia. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wykonania kalkulacji ewentualnego zamówienia.

Sklepy internetowe

Oferuję również tworzenie sklepów internetowych, których szata graficzna podobnie jak w przypadku stron, projektowana jest indywidualnie. Tu szczególnie brane jest pod uwagę jakie produkty sklep oferuje oraz kto będzie stanowił potencjalną grupę odbiorców. Sklep internetowy również oparty jest o system CMS, posiada pełne zaplecze umożliwiające samodzielne jego zarządzanie, dodawanie i usuwanie towarów, zmiany cen, wprowadzanie promocji i szereg innych funkcjonalności, które na życzenie Klienta instalowane są podczas całego procesu konfiguracji e-marketu.

Cennik (podane ceny są cenami brutto)

Wykonanie projektu strony 100zł Instalacja strony w wersji podstawowej, wprowadzenie dostarczonej treści od 900zł. Dokładnej wyceny mogę dokonać dopiero po określeniu przez Klienta zapotrzebowania na konkretne funkcjonalności na stronie. 

Instalacja i konfiguracja sklepu internetowego oraz wprowadzenie 5 produktów - od 2500zł. Cena końcowa zależna jest, tak jak w przypadku strony www, od funkcjonalności jakie na sklepie mają być zainstalowane.